Kvalita až na prvním místě!

Klíčem kvality našich služeb je kvalita našich pracovníků!

Díky jejich vyšším výkonům můžeme nabízet nižší jednotkové ceny. Navíc, díky jejich kvalitní práci můžeme s náročnými zákazníky budovat dlouholetou, stále se zlepšující spolupráci, která s každým dalším rokem přináší další úspory Vaší energie, času a peněz.

Kvalitu práce garantujeme i v naší smlouvě!

Naši lidé jsou léty osvědčení, víceméně stabilní pracovníci, pro mnohé z nich jsme hlavním zaměstnavatelem. To má významný vliv na jejich motivaci a pracovní morálku, zejména tím, že si své práce váží a mají dobrý vztah k Vaší úrodě. Náš nábor zajišťujeme netradičním a vlastním specifickým způsobem. Naši lidé pracují po celý zemědělský rok (jen práce a plodiny se s postupem roku mění), umí si tedy dobře představit, co je čeká.
Prostě lidé, jaké potřebujete!

Jsme nároční na výkon našich pracovníků a nároky na kvalitu práce považujeme za samozřejmost. Dobře si uvědomujeme, jakou zodpovědnost máme v našich rukou.

Vyzkoušejte nás třeba jen na menší skupině pracovníků! Přidejte se k našim náročným zákazníkům, budete překvapeni přidanou kvalitou a rentabilností našich služeb!