Nová tradice!

Známe specifika zemědělských prací a umíme je dobře zorganizovat k Vaší spokojenosti. AB Crop se specializuje na zemědělské práce, v zemědělství pracujeme po celý rok a spolehlivě zajišťujeme všechny druhy kampaní, které se neobejdou bez lidského přičinění.

Díky našemu systému práce a díky našim zkušenostem Vám můžeme nabídnout nejen lukrativní ceny, ale dát i smluvní záruky za kvalitu, objem, termíny a vůbec celkové výsledky naší práce. Naše práce účtujeme v množstevních jednotkách (Kč/kg, Kč/ks atp.), takže platíte jen za kvalitně odvedené dílo a nijak nepřeplácíte!

Naše práce provádíme výkonnými a dlouhodobě osvědčenými pracovníky ze Slovenska, kteří v zemědělství pravidelně pracují, znají nároky této práce a mají k ní motivující vztah.

Už 20tým rokem úspěšně zajišťujeme zemědělské práce. AB Crop každoročně zaměstnává několik tisíc, v podstatě stabilních brigádníků. Vypěstovali jsme tradiční vztahy nejen s podniky, ale i s lidmi, kteří s námi pracují řadu let.

Vyzkoušejte nás třeba jen na menší skupině pracovníků! Přidejte se k našim náročným zákazníkům, budete překvapeni přidanou kvalitou a rentabilností našich služeb!